Doua amicale, doua noi victorii pentru A.R.D. Snagov

Grupele 2003 si 2005-2006 ale Scolii de Fotbal A.R.D. Snagov au disputat recent doua noi amicale: cei mari in compania A.C.S. Corbeanca, cei mici in compania A.S. Angels Bucuresti.
Primii, dupa doua reprize a cate 35 de minute si-au adjudecat o victorie clara cu scorul de 6-1 prin golurile inscride de: Stefan, Jipa de doua ori, Manea de doua ori si Alexe.
Piticii, la finalul celor trei reprize a cate 25 de minute, si-au adjudecat si ei victoria insa, datorita numarului de goluri inscrise, multe peste 10, evidenta acestora s-a pierdut.
La ambele grupe, antrenorul Razvan Ardeleanu a rulat toti jucatorii avuti la dispozitie.