Scoala de Fotbal A.R.D. Snagov – A.S. Victoria Bucuresti: 7-1

IMG_1701
Intermediara de astazi din campionatul A.M.F.B. – Grupa 2003-2004, a adus pentru Scoala de Fotbal A.R.D. Snagov o victorie contra bucurestenilor de la A.S. Victoria clara din toate punctele de vedere. Echipa condusa de Razvan Ardeleanu a dominat de la un capat la altul jocul, scorul putand fi unul astronomic daca Manea, Ardeleanu sau Trancan nu s-ar fi intrecut in ratari si bare. Dupa ce la pauza tabela arata 4-1 prin golurile marcate de Serbanescu, Alexe, Claudiu Stefan si Chiru, a doua repriza a adus din nou o sumedenie de ratari dar si inca 3 goluri in poarta celor de la A.S. Victoria, goluri marcate de Chiru de doua ori si Jipa care a inchis tabela la 7-1. Aceasta victorie a facut ca Scoala de Fotbal A.R.D. Snagov sa fie singura echipa neinvinsa din seria IV A.M.F.B. si pare-se, coroborata cu egalul 2-2 dintre Derby Bucuresti si Academia Voluntari, duce Scoala de Fotbal A.R.D. Snagov pe prima pozitie in serie, chiar daca are cu un joc mai putin.

Echipa de start: Bia Ardeleanu, Joitoiu, Seby Ardeleanu, Alexe, Chiru, Serbanescu, Manea.
Au mai jucat: Rasinar, Jipa, Claudiu Stefan.
Pentru Scoala de Fotbal A.R.D. Snagov au marcat: Chiru (3), Alexe, Claudiu Stefan, Serbanescu, Jipa.