Marti, 15 Aprilie 2014, pe Stadionul din Regie, dupa un meci cu multe goluri si o incredibila rasturnare de scor, grupa 2005-2006 a Solii de Fotbal A.R.D. Snagov invinge grupa similara a F.C. Voluntari cu 6-4.

IMG_0010
Dupa un inceput de partida furtunos, motivati si dornici de victorie, copiii nostri conduceau inca din minutul 7 cu 2-0 prin golurile inscrise de Topor.
La pauza insa, pe fondul relaxarii si poate si datorita rularii intregului lot de jucatori, tabela arata 4-2 pentru cei din Voluntari.
Dupa ce si-au primit cuvenita portie de observatii din partea antrenorului, in partea a doua a meciului insa, respectand indicatiile acestuia, prin inca doua reusite ale aceluiasi Topor si golurile inscrise, unul de Hertzug si unul de Ene, piticii Scolii de Fotbal A.R.D. Snagov, au reusit o incredibila rasturnare de situatie facand ca la finalul meciului, scorul sa fie de 6-4 pentru ei.